Bravar – zavarivač MIG/MAG Banja Luka

Puno radno vreme Spektar u Tehničke usluge i održavanje
  • Banja Luka, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina Pogledajte na mapi
  • Datum Objavljivanja : март 27, 2021
  • Prijavite se pre : април 22, 2021
Pošalji posao putem maila
  • Podeli:

Detalji o Radnom mestu

  • Kvalifikacije Srednja škola
  • Vozačka dozvola B
  • Način apliciranja Eksterni link Poslodavca
International Open Academy

Opis radnog mesta

Preduzeće „KELLMAN“ d.o.o. Banja Luka zbog povećanja obima posla i daljeg razvoja u potrazi je za kvalitetnim i kvalifikovanim kadrom, te iz tog razloga raspisuje oglas za sledeće radno mjesto:

Opis poslova i odgovornosti osobe na ovoj poziciji:

  • Obavljanje poslova izrade metalnih konstrukcija i proizvoda od metala,
  • obrada metala MIG/MAG postupkom zavarivanja,
  • priprema, krojenje, rezanje i zavarivanje spojeva metala,
  • razumijevanje tehničkih crteža,
  • kontrola dimenzija i vizuelna kontrola zavarenih sklopova,
  • redovno održavanje i čišćenje mašine i pomoćnih alata i pribora,
  • samostalni rad povremeni lokalni terenski rad.

Opšti i posebni uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • SSS III ili IV stepen – Mašinskog usmjerenja,
  • samostalno čitanje tehničkih crteža,
  • spremnost na timski rad, fleksibilnost, samoinicijativnost,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Šta nudimo:

  • Stalni radni odnos uz probni rad u trajanju od 3 mjeseca,
  • mogućnost stalnog usavršavanja i napretka,
  • rad na najsavremenijim Siegmund stolovima i opremi za zavarivanje,
  • dinamičan rad na raznovrsnim poslovima,
  • prijatnu radnu sredinu i dobre međuljudske odnose,
  • redovna iznadprosječna primanja uz stimulaciju za ostvareni rezultat.

Motivaciono pismo i CV za posao Bravar – zavarivač MIG/MAG Banja Luka dostaviti putem opcije “Prijavite se” ili lično (poštom) na adresu Blagoja Parovića 124, 78000 Banja Luka.

Sve informacije možete dobiti lično u prostorijama firme radnim danom od 7:00 do 15:30h.

Spektar

Drugi poslovi koji Vam možda odgovaraju

sr_RSSerbian