Inženjer za pristupne mreže Banja Luka

Puno radno vreme Spektar u Saobraćaj , u Telekomunikacije
  • Banja Luka, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina Pogledajte na mapi
  • Datum Objavljivanja : април 5, 2021
  • Prijavite se pre : мај 1, 2021
Pošalji posao putem maila
  • Podeli:

Detalji o Radnom mestu

  • Radno iskustvo 1 godina
  • Kvalifikacije Viša (VI stepen)
  • Vozačka dozvola B
  • Način apliciranja Eksterni link Poslodavca
International Open Academy

Opis radnog mesta

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, jednog od vodećih sistem integratora u ICT industriji u regionu Balkana, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Montaža opreme u telekomunikacionim mrežama prema projektnoj dokumentaciji,
  • raspoređivanje dodijeljenih članova ekipe (montera i tehničara), na poslove i radne zadatke, izdavanje konkretnih zadataka, briga o primjeni propisanih mjera bezbjednosti i zdravlja na radu, sa posebnim osvrtom na rad na visini,
  • predstavljanje dodijeljene ekipe u komunikaciji sa nadzornim organima (klijentom).
  • obilazak podizvođača, praćenje kvaliteta izvedenih radova tokom implementacije,
  • adaptacija tehničkih rešenja pri izgradnji pristupnih mreža i transportnih optičkih mreža,
  • ispitivanje i puštanje u rad instalirane telekomunikacione opreme,
  • redovno održavanje i servisiranje telekomunikacione opreme,
  • defektaža kvarova na telekomunikacionoj opremi.
  • trebovanje potrebnih rezervnih dijelova i potrošnog materijala.
  • redovno izvještavanje neposrednog rukovodioca.

Potrebni uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme, inženjer telekomunikacija ili saobraćaja,
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • vrijedna osoba,
  • razvijene organizacione sposobnosti,
  • sistematična osoba sa sposobnošću individualnoog i timskog rada.

Preduzeće nudi:

  • Posao na neodređeno vrijeme,
  • mogućnost stručnog usavršavanja,
  • stimulativno radno okruženje,
  • različite benefite za zaposlene,
  • Team Building aktivnosti.

Biografije za posao Inženjer za pristupne mreže Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Spektar

Drugi poslovi koji Vam možda odgovaraju

sr_RSSerbian