SOBARICA/ SOBAR

Puno radno vreme HOLLYWOODLAND WELLNESS D.O.O. u Ugostiteljstvo i turizam
  • Belgrade, Novi Beograd, Belgrade Pogledajte na mapi
  • Datum Objavljivanja : мај 25, 2021
  • Prijavite se pre : јун 19, 2021
Pošalji posao putem maila
  • Podeli:

Detalji o Radnom mestu

  • Kvalifikacije Srednja škola
  • Znanje jezika SrpskiEngleski
International Open Academy

Opis radnog mesta

Hotel Hollywoodland Wellness & Aqua park potražuje radnike za poziciju:

Sobarica/sobar u hotelu

Mesto zaposlenja: Beograd, Novi Beograd, Surčinska bb – Hotel Hollywoodland Wellness & Aqua park

Opis posla:

  • Čišćenje i spremanje soba i apartmana po jasno definisanim kriterijumima
  • Čišćenje i održavanje higijene zajedničkih prostorija u hotelu
  • Staranje o sredstvima za rad i vođenje računa o potrebnim higijenskim sredstvima

Uslovi:

  • II, III stepen stručne spreme
  • Poželjno predhodno iskustvo
  • Poželjno osnovno poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Mesečnu zaradu u visini od 35.000 dinara
  • Rad u dve smene (7-8 sati dnevno)
  • Prijava radnog odnosa

Profil kandidata:

  • Pedantnost, marljivost, odgovornost, ljubaznost

Drugi poslovi koji Vam možda odgovaraju

sr_RSSerbian